Shipping & delivery

Our postcards safely reach the farthest corners of the world!

mapa-zam

We ship to all the countries around the world. All orders are sent via priority service of the Polish Post. Most of our orders within Europe are delivered in 7 - 14 days and it takes 14-30 days to deliver them to other continents. Cost of delivery depends on the weight of the package.

We put extra care to make sure that your postcards will safely reach destination. See how we will package your order.
 

1. First postcards and other ordered items are packed in plastic bags.

Postards are packed in plastic bags.

2. Then they are wrapped in bubble foil.

Postards are packed in plastic bags.

3. And at the end postcards are placed into cardboard boxes which are extra protected on corners using tape. 

Dostawa

Thanks to this, they will safely reach any destination!


Customer testimonials

Monia

Jak zawsze wszystko na najwyższym poziomie! Pocztówki, naklejki i stempelki przepiękne. Samo pakowanie perfekcyjne, nie ma możliwości uszkodzenia zawartości. No i trzeba nadmienić iż kontakt rewelacyjny. Zawsze chętni do pomocy, nigdy nie ma żadnego problemu, nie trzeba się nigdy o nic złościć :) ZAWSZE BĘDĘ POLECAŁA POSTALLOVE!! <3 I wisienką na torcie są gratisy, które są niezwykle miłym gestem ze strony właścicieli sklepu :) Pozdrawiam i do szybkiego zobaczenia :)

Monia, Poland

Santi

Chciałam podziękować za ekspresową realizację zamówienia. Na stronie Postallove udało mi się znaleźć piękne pocztówki, o które czasami ciężko w tradycyjnych sklepach. Od niedawna biorę udział w projekcie Postcrossing, ale od bardzo dawna jestem fanką wysyłania pocztówek i kartek z równych okazji i z różnych zakątków świata. W związku z tym poszukiwanie ładnych kartek mam już w sumie we krwi. Na Postallove było w czym wybierać! Paczuszka dotarła do mnie błyskawicznie i jeszcze dodatkowo zawierała przemiły upominek w postaci dwóch ślicznych kartek :) Super! Bardzo dziękuję i na pewno wrócę jeszcze nie raz.

Santi, Poland

Asia1420

Pocztówki piękne! Cudownie zapakowane, aby bezpiecznie dotarły do adresata. A pocztówka - prezent? Super niespodzianka! Dziękuję!

Asia1420, Poland